Pretty nurses are also human hair dressed, small girls sailor suits, hair accessories hair extensions and wigs to do Cosplay exquisite girls, wig comb slanting bangs side hair wigs twisting hair style, with remy hair wigs a fine do gs A layer of protection, a small cute comic girl wig shape, the lighter the color, the more you can have a comic feeling.
 
Hayatı

Vehbi Arvas Van müftüsü Seyyid Nizameddin Efendi’nin oğludur. 23 Şubat 1953 senesinde Van’da doğdu. İlk orta ve lise tahsilini Van’da yaptı. Ziraat Meslek Lisesinden 1971 yılında mezun olduktan sonra Ziraat Teknisyeni olarak Iğdır’a tayin oldu.1973 yılında Van’a Teknik Ziraat Müdürlüğüne nakil oldu. Van Teknik Ziraat Müdürlüğünde Radyo-Televizyon ve Enformasyon Şubesinde Çiftçi Eğitim alanında çalıştı. TRT ile ortak yapımlar ile çiftçiye yönelik eğitim programları ve basın ve yayın hizmetlerinde bulundu.

Bu arada yüksek tahsilini de tamamlayarak 1978 yılında A.Ü. Edebiyat fakültesinden mezun oldu.1989 yılında İstanbul Tarım İl Müdürlüğünde nakil yaparak 1995 yılında buradan emekli oldu.

Bu tarihten itibaren TGRT FM Radyo Müdür yardımcılığı ve Program Müdürlüğü görevini yürütmekteydi. Vehbi Arvas evli ve üç çocuk babasıydı.

12 Nisan 2008 tarihinde kalp krizi geçirerek aramızdan ayrıldı.

Allah rahmet eylesin.

 
 
 
      Ana Sayfa   Hayatı   Fotoğraflar   Yazıları   Vehbi Abi'nin Kütüphanesi   Sesler ve Videolar   Taziye